Výstava Divadelné masky

Dňa 22.apríla 2013  sa vo výstavných priestoroch Domu kultúry Čadca konala vernisáž súťažnej výstavy detských výtvarných prác čadčianskych a prímestských ZŠ, ZUŠ a ŠZŠ, pod názvom „Divadelné masky“. Hlavným garantom výstavy bolo Mesto Čadca, ktoré venovalo vecné ceny, v spolupráci organizačne, s Kultúrnym a informačným centrom – Domom kultúry Čadca. Výstava je súčasťou 46. Palárikovej Rakovej – celoslovenskej prehliadky ochotníckeho divadla Čadca – Raková 2013. Z množstva umeleckých dielok  bolo udelených 7 kolektívnych ocenení a 6 individuálnych cien – v kategóriách 1. – 4. ročník a 5. - 9. ročník. Výstava detských výtvarných prác je nápaditým a hodnotným výsledkom detskej umeleckej tvorivosti. Verejnosti je prístupná na poschodí Domu kultúry Čadca až do 6. mája 2013. Vstup voľný. Srdečne pozývame!