Kultúrne podujatia

20. 09. 2018 09:00, Dom kultúry v Čadci, Exteriér DK

MESTO OTVORENÉ UMELCOM

Cyklus kultúrnych podujatí. Podrobný program sledujte na samostatných plagátoch. Podujatie z verejných zdrojov podporil FPU.

27. 09. 2018 18:00, Dom kultúry v Čadci, Divadelná sála

DRIŠĽAK 30 TOUR

Koncert známej "vychodňarskej" skupiny, ktorá svojou temperamentnosťou, spevom a hlavne ľahučkým humorom zabáva ľudí nie len na Slovensku, ale i v zahraničí. Privítame ich aj u nás v Čadci v rámci turné, ktoré organizujú pri príležitosti 30. výročia založenia skupiny.

Kúpiť lístok

29. 09. 2018 18:00, Dom kultúry v Čadci, Exteriér DK

ROZLÚČKA S LETOM

Nenechajte si ujsť pestrý kultúrny program na Matičnom námestí v Čadci na záver tohtoročného leta /NO NAME .../. Podrobnejšie informácie na www.kultura.mestocadca.sk a na samostatných plagátoch.

18. 10. 2018 18:00, Dom kultúry v Čadci, Divadelná sála

EŠTE RAZ, EŠTE LEPŠIE

V manželstve úspešného spisovateľa, ktoré stojí na pokraji rozvodu, dochádza pri výmene názorov k úrazu a nešťastnému pádu, pri ktorom Thomas (Marko Igonda) stráca vedomie a dostáva sa do kómy. Po prebratí z kómy za vracia do veku 20 rokov, všetko ostatné, vrátane problémov v jeho manželstve, sa mu z pamäti vymazalo… Dá sa takto začať odznova? Hrajú: Marko Igonda, Aniko Vargová, Kristína Greppelová, Gregor Hološka / alt. Martin Mňahončák Autor: Michael Engler Režia : Martin Mňahončák

Kúpiť lístok