Víťazi AMFO 2012

Fotografia je stále moderný a relatívne ešte rozvíjajúci sa výtvarný prejav človeka. Je to spôsob bezslovnej komunikácie – preniesť svoje vlastné myšlienky okoliu. KIC – Dom kultúry Čadca usporadúva každoročne množstvo výstav, medzi ktorými je nemálo výstav s prezentáciou fotografickej tvorby. Dávame možnosť zviditeľnenia talentov i v tejto oblasti, možnosť prezentovania vlastnej tvorby okoliu. Konkrétne od 3. – 15. 7. 2012 sme vo výstavných priestoroch Domu Kultúry Čadca pre širokú verejnosť pripravili výstavu fotografickej tvorby najlepších fotoamatérov regiónu Kysúc – víťazov regionálnej súťaže AMFO 2012. Sú to víťazi – ocenení autori v jednotlivých kategóriách, ktorých tvorba je naozaj jedinečná a originálna. Menovite : Jozef Tomáš – Kysucké Nové Mesto, Ondrej Priehoda – Oščadnica, Daniel Minárik – Čadca, Marián Hruška – Čadca, Veronika Hrušková – Čadca, Juraj Koczo – Kysucký Lieskovec, Barbora Baričáková – Stará Bystrica, Frederika Žuffová – Turzovka a Igor Baláž – Klokočov. Výstavu pod názvom „Víťazi AMFO 2012“ organizujeme v spolupráci s Kysuckým kultúrnym strediskom v Čadci. Srdečne Vás pozývame. Vstup zdarma.