V sobotu na Jána začína v Čadci kultúrne leto

Leto je v plnom prúde a krásne slnečné počasie náš láka do prírody a k vode. S letom v Čadci však už tradične prichádza aj kultúrne leto. Začína už tento týždeň, 23. júna zapálením jánskej vatry, vystúpeniami folklórnych a hudobných zoskupení a sólistov a 1. ročníkom súťaže vo varení gulášu pod názvom Čadčiansky kotlík. Ďalším podujatím je atraktívna Kubánska noc s pestrou zostavou spevákov a tanečníkov, na ktorú vás pozývame 30. júna. Trojmesačný cyklus podujatí a koncertov pokračuje v júli a auguste a vyvrcholí počas posledného augustového víkendu (24. – 26. 8.) hudobným festivalom Revival Night Čadca 2012 a tradičným Bartolomejským hodovým jarmokom a 8. ročníkom festivalu Drôtománia. Centrom diania a celého programu kultúrneho leta je Matičné námestie v Čadci. Garantom Čadčianskeho kultúrneho leta je Mesto Čadca, Kultúrne a informačné centrum mesta Čadca a ďalší spoluorganizátori. Všetky podujatia nájdete na priloženom plagáte. Ďalšie informácie k jednotlivým programom a koncertom vám budeme prinášať priebežne.

Srdečne Vás pozývame na Čadčianske kultúrne leto 2012 a prajeme vám veľa pekných zážitkov a dobrú zábavu.

Plagát Čadčianske kultúrne leto 2012