Tanec v srdci

V pondelok 28. júna 2021 sa v Dome kultúry v Čadci konalo tanečné predstavenie s názvom Tanec v srdci. Program pripravila tanečná skupina Magic flash, ktorá už 15 rokov pôsobí pri Dome kultúry v Čadci.

V žánrovo  pestrej tanečnej show sa odprezentovali všetky kategórie súboru  od najmenších tanečníc až po dospelé ženy. Na jednom pódiu sa počas predstavenia vystriedali deti  aj ich mamy, čo už v dnešnej dobe nie je také časté. Dospelá formácia tanečníc predviedla nápadité choreografické zostavy v nádherných kostýmoch a svojím elánom a entuziazmom dokázala, že vek je len číslo, pokiaľ má človek „tanec v srdci“. Ich nadšenie, kreativitu, energiu a samozrejme bezchybné tanečné výkony odmenili diváci neutíchajúcim potleskom.

Vynikajúce tanečné umenie predstavili v programe aj hosťujúce súbory: Tanečná skupina Reflex, ktorá pracuje pri ZUŠ a Spojenej škole v Turzovke pod vedením Mirky Badžgoňovej a Súbor moderného tanca JOJA, ktorý pracuje pri CVČ a Dome kultúry v Čadci pod vedením Danky Jašurkovej.

Ďakujeme všetkým účinkujúcim za nádherný kultúrny zážitok a prajeme ešte veľa úspešných tanečných vystúpení.

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.