Študentfest

Mesto Čadca a KIC- Dom kultúry organizuje 17.novembra 2011pri príležitosti Dňa študentstva zaujímavé podujatie Študentfest. V priebehu dňa sa v priestoroch Domu kultúry Čadca budú prezentovať fotografi, tanečníci, výtvarníci, herci a samozrejme hudobníci, a to všetko z radov študentov (SŠ a VŠ). Na podujatie bude vstup voľný.

Výzva pre študentov- Žijem svoj sen

Touto cestou chceme osloviť všetkých študentov, ktorí by mali záujem o prezentáciu svojich výtvarných a fotografických diel v rámci Študentfestu na tému - Žijem svoj sen. Svoje práce je nutné doručiť najneskôr do 12.11.2011 výtvarníčke KIC - Domu kultúry G. Muchovej – formát fotografie A4 a A3, kresba, maľba (ľubovoľná technika) - formát A1- A3.

Zároveň sme pripravili aj fotosúťaž na facebooku mesta Čadca, do ktorej sa môžu zapojiť všetci fotografi – študenti. V elektronickej podobe zašlete jednu fotografiu na adresu: sutaz@mestocadca.sk . Zaslané fotografie budú uverejnené a priebežne dopĺňane do vytvoreného albumu na facebooku mesta Čadca.

Víťazná fotografia, ktorá získa najviac „like“, bude ocenená  práve 17.novembra 2011 v KIC- Dome kultúry Čadca.