Pozvánka na jedinečné koncerty

Sherpa band a LO QuartetČadčianske kultúrne leto sa prehuplo do svojej druhej polovice a po letnom filmovom premietaní pod hviezdami pozýva opätovne na dobrú hudbu. Mesto Čadca a Kultúrne informačné centrum mesta Čadca pripravilo pre všetkých priaznivcov kvalitnej hudby a zábavy dva jedinečné koncerty, ktoré sa uskutočnia v nedeľu 5. augusta 2012 na Matičnom námestí. O 17.00 hod. sa predstaví populárna žilinská kapela Sherpa band, ktorá ponúkne známe sklady z repertoáru Pink Floyd, Europe či Queen, najznámejšie slovenské hity, populárne džezové štandardy i vlastné pesničky. O 18.00 hod. sa namiesto pôvodne avizovaného LO Quartetu (z dôvodu onemocnenia) predstaví zoskupenie mladých talentovaných slovenských muzikantov hrajúcich pod názvom Jakub Tököly trio, ktoré ponúkne pestrú ponuku džezových skladieb a aranžmánov. Nenechajte si ujsť tento jedinečný hudobný zážitok a večer plný pohody a dobrej nálady.

Sherpa band

www.sherpaband.sk