Pozvánka na divadelné predstavenie Jozef a Mária

Mesto Čadca a Kultúrne a informačné centrum Mesta Čadca vás srdečne pozývajú na divadelné predstavenie Divadla Commedia Poprad Jozef a Mária.

Predstavenie sa uskutoční v Dome kultúry v Čadci 16. decembra o 17.00 hod. Vstupné: 3 €. Seniori majú vstup voľný.

Divadelná hra, v ktorej sa predstavia herci vynikajúceho slovenského divadelného zoskupenia - Divadla Commedia Poprad, je o dvojici starších osamotených ľudí, ktorí sa na Vianoce ocitli na jednom mieste, v práci, v supermarkete. Je to dojímavý, hlboko ľudský  príbeh o stretnutí dvoch ľudí, ktorí si spočiatku nemajú čo povedať, ale keď vstúpia do svojho vnútra a prekonajú jednu bariéru, tie ostatné začnú padať už samé. Ako vraví jedna z postáv: "Nikto nie je dosť starý na trochu lásky." Autorom hry je rakúsky dramatik Peter Turrini. Réžia: Vlado Benko.

Predstavenie sa koná v rámci cyklu Kysucké Vianoce v Čadci a je venované seniorom. Pred predstavením vás pozývame na vianočný punč.