Mikuláš zavítal na Matičné námestie pred Dom kultúry

Dňa 5. decembra 2012 zavítal na Matičné námestie pred Domom kultúry v Čadci do nášho mesta sv. Mikuláš. Pre všetkých návštevníkov bol pripravený bohatý program so sladkou mikulášskou nádielkou. V programe sa predstavili – DJ Rado, mažoretky CVČ Čadca, deti z čadčianskych umeleckých škôl, tanečnice zo súboru JOJA, DSZ Kysuca, Spevácky zbor Jednoty dôchodcov Slnečnice a hlavným hosťom programu bol kysucký bubeník Andrej Kampf, ktorý skončil v poradí tretí v súťaži Československo má talent, na klavíri ho sprevádzala jeho osemročná sestra Izabelka. No a dlho očakávaným hosťom, ktorý rozžiaril očká všetkým deťom na zaplnenom námestí, bol príchod sv. Mikuláša na krásnom koči. Spolu s primátorom mesta Ing. Milanom Gurom pozdravili všetky deti a následne slávnostne zasvietili vianočný stromček pred Domom kultúry Čadca a porozdávali sladkosti všetkým deťom.

Radosť detí je odmenou pre všetkých organizátorov, ktorými sú Mesto Čadca, Dom kultúry Čadca, CVČ Čadca, ZUŠ M.R. Štefánika, ZUŠ J.Potočára, SZJD Slnečnice, MPS Čadca.

Všetkým patrí srdečná vďaka.