Kysucká fašiangová zábava

Každoročne s končiacim fašiangom je spojená tradičná Kysucká fašiangová zábava, ktorá sa tak ako po minulé roky bude konať v Dome kultúry: Zrkadlový háj v Bratislave – Petržalke dňa 5. marca 2011 o 18:00 hod. V tejto súvislosti si Vám v prilohe dovoľujeme zaslať informatívny plagát spolu s programom, ktorého garantom pre tento rok sa stala obec Stará Bystrica. V choreografii sa predstavia aj folklóristi z priľahlých obcí Nova Bystrica, Klubina, Radôstka a Zborov nad Bystricou. Do tanca bude hrať vynikajúca hudobná skupina Crown Band Štefana Mataka a nebude chýbať ani tradičné pochovávanie basy.

V prípade Vášho záujmu a akýchkoľvek ďalších otázok, nás prosím neváhajte kontaktovať. Budeme veľmi potešení Vašou prítomnosťou a veríme, že sa na tomto našom priateľskom podujatí zídeme v hojnom počte.

So srdečnými pozdravmi

Ing. Jozef Markuljak (predseda správnej rady), Dušan Mikolaj (správca nadácie), JUDr. Anton Blaha (čestný predseda)

Kysucká kultúrna nadácia
Nad Lomom 5
811 02  Bratislava

Kontaktná osoba: Miroslava Pijaková
Tel.: 02 52922788-9

Bližšie informácie o lístkoch v Kultúrnom dome v Čadci (Informačná kancelária).

Kysucká fašiangová zábava