Farebný svet Miriam Jakubcovej

Vo štvrtok 12. 1. 2012 o 13. 00 hod sa v Dome kultúry Čadca konala vernisáž mladej výtvarníčky Miriam Jakubcovej, rodáčky z Čadce. Po krátkom hudobnom vstupe pedagógov ZUŠ M. R. Štefánika v Čadci  autorke poďakoval  primátor mesta Ing. Milan Gura za jej tvorbu a prezentáciu mesta a zároveň jej poprial veľa kreatívnej inšpirácie v ďalšej tvorbe.

Miriam Jakubcová absolvovala SŠ úžitkového výtvarníctva v Kremnici a momentálne študuje v 3. ročníku UMB v Banskej Bystrici, odbor Učiteľstvo výtvarného umenia. Je víťazkou súťaže celoslovenskej výtvarnej tvorby „Žena a kvet“ za rok 2011. Od toho roku je i členkou výtvarného Štúdia pri KKS v Čadci.

Výstava jej rozmanitej tvorby pod názvom „Farebný svet Miriam Jakubcovej“ je verejnosti prístupná počas celého mesiaca januára 2012 vo výstavných priestoroch Domu kultúry Čadca. Srdečne Vás pozývame! Vstup zdarma.