Dnes na Palárikovej Rakovej v Čadci - utorok

Ilustračné fotoV Dome kultúry v Čadci sú na programe dve predstavenia rozprávkovej hry Branislava Jobusa MUFLÓN ANCIÁŠ (o 9.00 a 11.00 hod.), ktoré sú určené najmä malému a mladému divákovi.

Do pozornosti vám dávame aj tradičný sprievod divadelníkov - členov Detského divadelného súboru EVA z Čadce, ktorí pôjde centrom mesta. Začne o 13.30 hod. pred Domom kultúry na Matičnom námestí, pokračuje cez supermarket Tempo, Námestie slobody a Palárikovu ulicu k fontáne. Pri fontáne sa o 14.00 hod. uskutočnia divadelné predstavenia Klauniáda a Janko Hraško v podaní vynikajúceho slovenského bábkara Tomáša Plaszkeho z Košíc a jeho Divadla v kufri. Predstavenia sú určené najmä malým divákom, no srdečne pozývame aj tých skôr narodených, aby sa prišli zabaviť.

Srdce Palárikovej Rakovej bije aj pre vás.