Divadelný súbor DaMDS Eva a TV Junior vo Valašskom Meziříčí

Detský a mládežnícky divadelný súbor Eva a TV Junior navštívili v dňoch 3. a 4. apríla 2024 partnerské mesto Valašské Meziříčí s divadelnou hrou Guľko Bombuľko. Odohrali dve predstavenia a zožali veľký úspech. Zúčastnili sa taktiež tanečných workshopov k pripravovanému projektu.

Prvý deň bol venovaný tanečným workshopom v rámci prípravy na nový projekt s názvom "František". Účastníci workshopov mali možnosť zúčastniť sa intenzívneho tanečného tréningu. Tieto workshopy boli príležitosťou pre účastníkov rozvíjať svoje tanečné schopnosti, ktoré určite využijú v ďalších pripravovaných projektoch a taktiež mali možnosť na nadviazanie nových vzťahov.

Druhý deň DaMDS Eva a TV Junior odohrali dve predstavenia s názvom "Guľko Bombuľko", ktoré boli určené pre deti z materských škôl z Valašského Meziříčia. Tieto predstavenia boli plné zábavy, hudby a interaktívnych momentov, ktoré zaujali mladých divákov. Deti boli komunikatívne a aktívne sa zapájali do predstavenia, čo vytvorilo veselú a energickú atmosféru.

Organizátori a divadelný súbor DaMDS Eva a TV Junior vyjadrili spokojnosť s priebehom podujatia a úspešnou spoluprácou s miestnymi partnermi. Táto návšteva bola príležitosťou pre vzájomné obohatenie umeleckých skúseností a posilnenie vzťahov medzi oboma mestami. Boli to skvelé dva dni využité na maximum, z ktorých si okrem zážitkov všetci odniesli aj mnoho skúseností.

Lucia Kronová, Tv junior.