Cigánski diabli prídu do Čadce

Skupina Cigánski diabliOrchester Cigánski diabli v roku 2011 okrem samostatných koncertov v Rusku, Číne, Estónsku, Turecku, Rakúsku, Švajčiarsku, Francúzsku čakajú aj série koncertov v Nemecku, Českej republike a samozrejme aj na Slovensku.

Do Kultúrneho a informačného centra mesta Čadca – Domu kultúry zavítajú vo štvrtok 14. 04. 2011 o 19.00 hod.

Na koncertoch prepájajú viacero hudobných štýlov – od folklóru cez klasiku až po jazz. Ich hudba je ľahko prístupná, príjemná a každého zaujme. Vynikajúce výkony husľového virtuóza Štefana Banyáka, Ernesta Šarkoziho – cimbalového kúzelníka, krásne farby violončela jeho manželky Silvie, alebo klarinetové majstrovstvo Zoltána Grunzu sú zárukou kvalitných hudobných predstavení.

Srdečne pozývame na koncert všetkých priaznivcov Cigánskych diablov a veríme, že svojou hudbou nás opäť očaria.

Vstupenky sú v predaji v KIC mesta Čadca. Vstupné: 10€.