4. ročník zrazu kysuckých trabantistov

Od piatku 15. 7. 2011 do nedele 17. 7. 2011 sa konal 4. ročník zrazu kysuckých trabantistov. Na Kysuce zavítalo okolo 80 posádok magických vozidiel značky Trabant, čo bolo viac ako na minuloročnom, celoslovenskom zraze. V sobotu 16.7. 2011 sa konala spanilá jazda trabantov po Kysuciach. Osemdesiatčlenná kolóna za doprovodu Mestskej polície odštartovala z Rakovej. Ich cesta pokračovala na sídlisko Kýčerka a odtiaľ do Starej Bystrice. Zo Starej Bystrice sa vracala kolóna do Čadce. Presne o dvanástej hodine na poludnie sa všetky vozidlá zoradili na Matičnom námestí pred Domom kultúry. Tam ich privítal primátor Ing. Milan Gura. Potom sa účastníkom prihovoril predseda trabant klubu akad. soch. Gustáv Švábik. Návštevníci tohto skvelého podujatia mali možnosť zblízka poobzerať krásne autá. Počas prehliadky vozidiel na pódiu vystúpila skupina Šramot z Čadce.