Z lásky k vám, ženy

Srdečne Vás pozývame 8. marca 2015 o 17.00 hod. do Kultúrneho a informačného centra mesta Čadca – Domu kultúry na hudobno-zábavný program pod názvom „Z LÁSKY K VÁM, ŽENY“. V pestrom dvojhodinovom programe sa nám predstaví skupina AMADEO, ktorá hrá pre vaše potešenie aj v TV Šláger, speváčka a zabávačka Mája Velšicová, sestry Bacmaňákové, Kysucké duo a Ľudová hudba Ondreja Rovňana.

K dobrej a srdečnej atmosfére koncertu iste prispeje aj krst nového CD sestier Bacmaňákových z Oščadnice, ktoré významnou mierou prispievajú k zachovaniu koloritu ľudovej piesne a folklóru Kysúc. S čoraz väčším úspechom reprezentujú svoju obec doma i v zahraničí.

Nenechajte si ujsť tento zaujímavý program a príďte sa s nami zabaviť!

Vstupenky sú v predaji v pokladnici KIC – DK Čadca v dňoch: utorok, streda, piatok, sobota, nedeľa vždy od 14.00 do 19.30 hod. Vstupné 6€.