Výborná zábava v Dome kultúry

Vo štvrtok 24. 01. 2013 o 18.00 hod. sa v Kultúrnom a informačnom centre mesta Čadca – Dome kultúry stretli priaznivci hudobných skupín Progres a Duo Sonet, ktoré vystupovali v hudobno-zábavnom programe pod názvom Šláger paráda. Obidve skupiny sú známe najmä z českej televízie - Šláger TV.

Divadelná sála DK bola zaplnená do posledného miesta. Niektorých záujemcov o vstupenky sme už, žiaľ, nemohli uspokojiť, pretože koncert bol vypredaný 10 dní vopred. Publikum sa od samého začiatku programu výborne bavilo a spolu s účinkujúcimi spievalo. Progres hral aj  novinky, ktoré mali v Čadci premiéru. Spestrením programu bol aj ľudový rozprávač, ktorý nás zabavil humornými príbehmi zo života. Záver koncertu sa stále odsúval, pretože obecenstvo nechcelo odísť a žiadalo prídavky. Program napokon trval viac ako dve hodiny a veríme, že diváci odchádzali uvoľnení a spokojní.

Srdečne pozývame všetkých priaznivcov pekných piesní a dobrej hudby 8. 3. 2013 o 18.00 hod do Kultúrneho a informačného centra mesta Čadca – Domu kultúry, kde tentoraz zavíta folklórny kráľ Moravy Jožka Černý s cimbálovkou.

Duo Sonet a Progres