Václav Neckář a Bacily

Koncert legendy československej hudobnej scény si môžete vychutnať v Kultúrnom a informačnom centre mesta Čadca – Dome kultúry 4. novembra 2014 o 18.00 hod.

Václav Neckář je spevák s nezameniteľným hlasom i čarom osobnosti. V 60. rokoch sa spolu s Martou Kubišovou a Helenou Vondráčkovou preslávil v zoskupení Golden Kids. Neskôr úspešne pokračoval v sólovej dráhe s kapelou Bacily. Hity ako "Tu kytaru jsem koupil kvůli tobě, Lékořice, Stín katedrál" a mnohé ďalšie zľudoveli.
Do podvedomia spoločnosti sa zapísal nielen svojimi nestarnúcimi hitmi, ale aj ako filmová postava niekoľkých úspešných filmov (Ostře sledované vlaky, Skřivánci na niti alebo rozprávka  Šíleně smutná princezna).
So skupinou Umakart naspieval pieseň "Půlnoční", ktorá je mnohými odborníkmi považovaná za udalosť tuzemského popu roku 2011. Tato pieseň bola tiež ocenená cenou Anděl 2011 za pieseň aj videoklip roku. Václav Neckář bol Akadémiou  populárnej hudby cien Anděl 2011 uvedený do siene slávy. Jeho koncert ponúkne spektrum hitov  a tiež niekoľko noviniek z jeho posledného albumu "Dobrý časy", ktorý si návštevníci budú môcť na tomto koncerte zakúpiť.

Vstupenky sú v predaji! Vstupné: 12,- €