Svet okolo nás – tvorba mladých výtvarníkov a fotografov

Kultúrne a informačné centrum – Dom kultúry Čadca organizuje v rámci podujatia „Mesto otvorené umelcom 2016“ už po 5. krát výstavu tvorby mladých fotografov a výtvarníkov. Počas piatich rokov sa v Dome kultúry zapojilo k vystavujúcim množstvo mladých talentov, ktorí sa foteniu, či výtvarnému umeniu venujú profesionálne, alebo vo voľnom čase. Zo škály mladých umelcov  z regiónu Kysúc nemožno nespomenúť Máriu Poláčkovú, Veroniku Longauerovú, Miriam Jakubcovú, Janku Holeščákovú, Annu Homolovú, Silviu Hlavovú, Michaelu Krkoškovú, Máriu Hluzákovú, Annu Blahutovú, Kristínu Kandríkovú, Ondreja Priehodu, Michaelu Hollú, Zuzanu Čičovú, Denisu Hačkovú,  Tomáša Záhumenského, Mariána Hrušku, Andreu Zákopčanovú  . . .  a mnoho ďalších.

Všetkým nádejným výtvarníkom a fotografom prajeme veľa tvorivých nápadov v ich ďalšej tvorbe a zároveň pozývame širokú verejnosť na zhliadnutie tohtoročnej výstavy „Svet okolo nás“ v Dome kultúry Čadca od 22. 9. -  5. 10. 2016. Vstup voľný.