SMT JOJA mal už 24. premiéru!!!!

Súbor moderného tanca JOJA- CVČ Čadca, v nedeľu 15.júna 2014 zaplnil divadelnú sálu KIC – Domu kultúry v Čadci svojím sto členným súborom. Premiérový deň SMT JOJA je ukážka celoročnej práce súboru Joja, od prípravky po najstaršie a najšikovnejšie dievčatá. V premiére bolo predstavených 16 nových choreografií. Ako hosť na premiére sa predstavil súbor Magic flash pracujúci pri KIC Čadca pod vedením Vierky Mateíčkovej, súbor DJ Company zo ZUŠ Krásno nad Kysucou, break dance skupina - The lethal clan pod vedením Jakuba Buráka Staša.

Ako pozvánku na 24.premiéru súboru Joja, členky súboru predviedli v utorok 10.6.2014 showprogram „Tancujúce sochy“ pred fontánou na Palárikovej ulici, kde zatancovali ukážky nových choreografií a divákov tak pozvali na zhliadnutie celého premiérového programu.

Premiéru ako každý rok, aj tento rok, prišiel pozrieť primátor mesta Čadca Ing. Milan Gura, ktorému takto v mene členiek súboru Joja a hlavne v mene umeleckej vedúcej Mgr. Danky Jašurkovej chceme veľmi, veľmi, veľmi pekne poďakovať za sponzorský dar pre súbor Joja, a to za 1.000,- eur na vysnívané kostýmy, na ktoré členky súboru Joja vždy prispievali. Pán primátor moc ďakujeme.

Ďalej súbor ďakuje KIC - Domu kultúry za poskytnutie priestorov pre činnosť súboru a realizáciu premiéry, CVČ Čadca. Krajčírkam za ušitie kostýmov: p. Janke Klieštikovej, sl.Monike Brehovskej, p. Ivke Ondruškovej. Umelecká vedúca ďakuje hlavne rodičom, ktorí podporujú svoje deti, finančne prispievajú na činnosť, na kostýmy, dopravu,... a všetkým našim priaznivcom. Súbor ďakuje všetkým, ktorí nám fandia, podporujú nás, držia nám palce,....

SMT JOJA CVČ Čadca, KIC-DK Čadca, umelecká vedúca Mgr. Danka Jašurková

Súbor JOJA