SMT JOJA má už 24. Premiérový deň

Súbor moderného tanca JOJA má plné ruky práce. Dňa 15.6.2014 sa uskutoční už 24. Premiérový deň SMT JOJA. Divadelnú sálu KIC-DK v Čadci zaplní 100 členiek súboru Joja,  ich usmiate tváre, ohybné telá, ladnosť pohybu, v pripravovanom, veľmi obľúbenom premiérovom dni, venovanom  mamám, otcom, babkám, dedom, súrodencom, rodine, ale aj kamarátkam, kamarátom a priaznivcom tejto tanečnej skupiny. Sálu rozžiaria a roztancujú krásne tanečníčky v zaujímavých kostýmoch, kde sa ukážu v pripravovanom programe prepletanom s ich úžasnými choreografiami a zaujímavými vstupmi medzi nimi. Premiérový deň je ukážka celoročnej práce súboru Joja, od prípravky po najstaršie a najšikovnejšie dievčatá.

Ako hosť na premiére sa predstaví súbor Magic flash pri Kic Čadca pod vedením Vierky Mateíčkovej, súbor DJ Company zo ZUŠ Krásno nad Kysucou, break dance skupina - The lethal clan pod vedením Jakuba Búráka Staša.

Na dvadsiatu štvrtú  premiéru sa všetci veľmi, veľmi tešíme, tvrdo „makáme“ a pripravujeme i keď jej príprava je riadna drina.  Pozývame všetkých, ktorí sa na nás vždy tešia a prídu si pozrieť našu ročnú prácu a nové choreografie. Chceme Vám ukázať naše super tance, skvelý program, super nováčikov s ročnými pokrokmi, šikovné deti, juniorky a mládež, ktoré nás už dlhoročne úspešne reprezentujú na celoslovenských i medzinárodných súťažiach, a vystupujú na nespočetných podujatiach v okrese Čadca.

Tancuj - keď sa smeješ! Tancuj - keď plačeš! Tancuj - keď ti je smutno! Tancuj - keď ťa už všetci opustili! Tancuj - keď sú všetci pri tebe! Tancuj, tancuj, tancuj,... Ak neviete o čom je reč, alebo sa do týchto slov neviete ponoriť, my vám ho na 24. Premiére SMT JOJA radi ukážeme.

Tešíme sa na vás, váš SMT JOJA!

SMT JOJA CVČ Čadca, KIC-DK Čadca, umelecká vedúca Mgr. Danka Jašurková

Súbor Joja