Ruku hore dám tour 2015

Dňa 16. apríla 2015 o 18.00 hod.  v KIC - Dom  kultúry  Čadca sa uskutoční  koncert populárnej hudobnej skupiny Duo Jamaha a Toma Mandla.  Hudobná skupina Duo Jamaha pôsobí na scéne už 18 rokov. V súčasnom zložení, ktoré tvoria otec Alfonz a syn Marian Kotvanovci, pôsobí 11 rokov. Výber piesní  tejto hudobnej skupiny je multižánrový. Repertoár netvoria iba ľudové a tanečné  piesne, ale aj domáce a zahraničné hity alebo moderné remixy. Duo Jamaha patrí k najobľúbenejším interpretom TV Šláger. Spolu s nimi zavíta do nášho mesta aj hosť  programu - nemecká šláger hviezda Tom Mandl. Srdečne Vás pozývame na dvojhodinový koncert tej najlepšej „šlágrovskej“ hudby. Máte sa na čo tešiť !

Vstupenky sú už v predaji a môžete si ich zakúpiť v pokladnici KIC mesta Čadca – Dome kultúry

v dňoch utorok, streda, piatok, sobota a nedeľa vždy od 14.00 do 19.30 hod. Vstupné: 10 €