Mesto pripravilo pre deti bohatý program

Mesto Čadca a Kultúrne a informačné centrum mesta Čadca pripravili v spolupráci s mestskými  vzdelávacími subjektmi a ďalšími partnermi pri príležitosti Medzinárodného dňa detí bohatý a pestrý cyklus podujatí. Začíname už 24. mája v Dome kultúry v Čadci premietaním filmových rozprávok. 30. máj bude patriť tradičnému Dňu kultúry a športu detí a mládeže na Matičnom námestí a mestských športoviskách v Čadci a v nedeľu 1. júna vás na tom istom mieste čaká bohatý zábavný program. Počas oboch dní si môžete dosýta aj zaplávať, na plaváreň máte voľný vstup. Programový cyklus ukončíme veselým bábkovým predstavením o rozprávkovom bicykli v mestských materských školách. Veríme, že si z nasledujúcej ponuky určite niečo vyberiete a v spoločnosti svojich kamarátov a priateľov strávite pekné, zábavné a zmysluplné chvíle. Srdečne vás pozývame.

Plagát k podujatiu