„Kysucká vrchárska heligónka“ zažiarila

V rámci Čadčianskeho kultúrneho leta sa v nedeľu 12. 7. 2015 na Matičnom námestí pred Kultúrnym a informačným  centrom mesta Čadca – Domom kultúry uskutočnil koncert  Kysuckej vrchárskej heligónky.

Veľmi milí a zábavní účinkujúci / Pavol Kopas,  Milan Rucek, Peter Kopas, Miloš Mariak a  Ľubo Svrček/ hrali a spievali pre cca 1000 divákov známe ľudové piesne.

Obecenstvo nezaostávalo, nôtilo si s nimi a povzbudzovalo ich búrlivým potleskom. Nadšení diváci si vytlieskali viaceré prídavky  a ešte dlho po skončení koncertu sa pri autogramiáde s účinkujúcimi fotili. Jednoducho povedané – koncert bol skvelý a my sa už teraz tešíme na 9. október, kedy bude Kysucká vrchárska heligónka v KIC – DK Čadca krstiť svoje nové CD.