JOJA úspešne reprezentuje Čadcu a účinkuje po celom okrese

SMT JOJA začal sezónu 2013/2014 každoročným účinkovaním na podujatí „Mesto otvorené umelcom“, kde v uliciach mesta Čadca pochodom a tancami ukázali Čadčanom ladnosť a krásu tanečného umenia. V rámci tohto podujatia „Mesto otvorené umelcom“ si súbor Joja pripravil pre verejnosť plejádu  tanečných choreografií, s ktorými sa ukázali v estrádnej sále Domu Kultúry v Čadci. Pre detičky v maskách na „Karnevale“ v Čadci súbor Joja ukázal rytmické disko tance. Tiež sa zúčastnil na  „Kysuce majú talent“ a zo  semifinále sa prebojoval do finále. A vo finále získal 3.miesto so scénickou choreografiou „Galery“. Súbor pozvali účinkovať na otváranie pobočky Raiffeisen bank v Čadci, kde zdieľali pódium so slávnym moderátorom Jozefom Pročkom. V plesovej sezóne tancovali na  „Rodičovskom plese“ na Podvysokej ako hosť plesu so svojím tanečným programom, a tiež ako hostesky. A na „Pingpongovom plese“ v Starej Bystrici, kde SMT JOJA roztancoval všetkých plesajúcich.

SMT JOJA aj súťažil a zúčastnil sa celoslovenskej tanečnej súťaži DANCEROSE v Ružomberku, kde získali juniorky s diskotancom “Thunderbolt„ krásne 3.miesto a mládež finálové umiestnenie so scénickým tancom „Galery“.

Ďalej súbor súťažil na medzinárodnej tanečnej súťaži v Zubří v Českej republike „HOT DANCE 2014“, kde sa krásne umiestnili: s mládežníckou scénickou choreografiou „ Vyznanie“ na krásnom 2. mieste, s mládežníckym diskotancom „Sunrice“ na peknom 3. mieste,  s juniorskou show choreografiou „ Kde bolo, tam bolo“ na 4.mieste, a tiež 4. miesto súbor získal s mládežníckou show choreografiou „ Múzeum voskových figurín“.

Súbor ďalej pripravil kultúrny program „TANCUJÚCE SOCHY“ 10.6. o 14,00hod. - pred fontánou –  tanečné vystúpenie súboru JOJA v uliciach Čadce, súbor je pozvaný na podujatia a pripravuje:  MDD v Čadci, Maratón Čadca, bude účinkovať so svojím tanečným predstavením  pre Materské školy v Čadci  a tradične dňa 15.6.2014 sa uskutočni už 24. premiérový deň SMT JOJA, kde sa prezentuje celý súbor JOJA. Je to ukážka celoročnej činnosti súboru, ich nových tancov, práce, činnosti, šikovnosti. Vedúca súboru ďakuje dievčatám za vytrvalosť, drinu a reprezentáciu. Umelecká vedúca súboru Mgr. Danka Jašurková, CVČ Čadca.

Súbor Joja