Halina Pawlowská „Banánová veľryba“

„Prvá dáma talk show“ Halina Pawlowská prichádza 06. 03. 2014 o 18.00 hod. do Kultúrneho a informačného centra mesta Čadca s novou show „Banánová veľryba“.

Vo svojej divadelnej show radí, informuje, číta, recituje a reaguje na vaše otázky a názory, tiež spieva, spomína, plánuje, kritizuje, tancuje, hanbí sa, dýcha a smeje sa... všetkému aj sama sebe. Banánová veľryba je humorné rozprávanie príbehov zo života, z pôsobenia v show biznise a mnohé iné postrehy ťažko prekonateľnej optimistky.

Halina Pawlowská je úspešná spisovateľka a autorka mnohých kníh (Zúfalé ženy robia zúfalé veci, Proč jsem se neoběsila, Dá-li pánbůh zdraví, i hříchy budou, Banánové rybičky a mnohé iné...), novinárka, filmová a televízna scenáristka (Můj hříšný muž , Vrať se do hrobu!, Díky za každé nové ráno ...) v neposlednom rade aj herečka (Díky za každé nové ráno, O život,  Nestyda ...).

Hudobným hosťom programu bude MICHAL ČERVIENKA, akordeónový virtuóz, sólista orchestra Diabolské husle Jána Berkyho Mrenicu. Slovenskej verejnosti je známy ako finalista súťaže „Slovensko má talent.“

Srdečne pozývame na toto podujatie všetkých priaznivcov skvelého humoru a kvalitnej hudby.

Vstupenky sú v predaji v pokladnici KIC – DK Čadca v dňoch: utorok, streda, piatok, sobota, nedeľa vždy od 14.00 do 19.30 hod. Vstupné: 11 €